Kamp Hakkında

2002 yılından bu yana 8-17 yaş arası çocuklar için düzenlediğimiz Yelken Yaz Kampları'mızda bugüne kadar 1000'in üzerinde çocuğumuzu yelken sporuyla ve kamp hayatıyla tanıştırdık. Her yıl yaz tatillerinde 3 dönem olarak düzenlenen Yelken Kampları'mıza Türkiye'nin her yerinden öğrenci gelmektedir.

GSA Yelken Kampları sadece çocuklarımızın eğlenmesini amaçlayan bir kamp değildir. Kamplarımızda disiplinli bir spor eğitimi, doğal yaşam ortamı içinde beraber eğlenmek ve deniz - yelken sporundan keyif almak amaçlanmıştır. Kamplarımızın ilk gününden itibaren aramıza katılan çocuklar bir grubun parçası haline gelerek bu grupta önemli bir rol oynamaya başlıyorlar. Tanımadıkları bir ortamda tanımadıkları ama onlarla aynı duyguları paylaşan diğer çocuklarla beraber, ailelerinden uzakta, doğal bir çevre ortamında kendi ayakları üzerinde durmayı öğreniyorlar ve aile korumasının olmadığı gerçek dünyada, doğal yaşam koşulları içerisinde yaşamı tadıyorlar. 3 hafta / 2 hafta / 1 hafta süren yatılı yada gündüzlü tercihli kamplarımızda çocuklar her gün yeni bir aşama kaydediyor ve hem yaşam hem de yelken sporu adına yeni tecrübeler kazanıyorlar. Kamplarımızı başarı ile bitiren her öğrencimiz kamp sonunda daha paylaşımcı, yardımsever, özgüvenli ve olgunlaşmış bir birey haline geliyor. Kamp ortamında ve sporcu temposunda geçen bu kamp dönemi çocukların hayatlarında hiç unutamayacakları özel ve ayrıcalıklı bir deneyim olacaktır.

Referans Defteri

Mert Fırat

Ezgi Fırat

Bir anne olarak çocuklarımın hayatları boyunca hep sizin gibi insanlarla tanışmalarını diliyorum...

Tecrübeli, ilgili, sevgi ve huzurlu ortamınızda geçirdikleri bu kampı hayatları boyunca unutmayacaklarını biliyorum.

İyiki sizlerle tanışmışız...

Ayşe Çekin

Esel & Yağız Çekin

Ayşe ve Elif'in hayatlarında en eğlendikleri haftalar GSA'da geçiyor. Her sene hem öğreniyor, hem eğleniyor, hem de büyüyorlar. Sizlere, bunu sağlayan harika GSA ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Kucak dolusu sevgiler.

Mustafa Çağın Öztorun

Öztorun Ailesi

Kamp başlangıcında yaşadığımız tedirginlikler, sizlerin samimiyeti, tecrübesi, ilgisi ve sıcaklığıyla yok oldu.

Oğlumuz sizlerle bu sporu sevdi, büyüdü, görmediğimiz 3 hafta da çok olgunlaştı.

İyiki varsınız. Seneye tekrar görüşene kadar, herşey için teşekkürler.

Tan Gümüşoğlu

Burhan Gümüşoğlu

Oğlum Tan ve kuzeni Can, Global Sailing sayesinde 3 yıldır hayatlarının en keyifli yaz dönemini yaşadılar. Başta biraz çekindikleri kamp süreci artık onlar için vazgeçilmez.

Teşekkürler.

Defne Aydemir

İdil & Yavuz Aydemir

Oğlumuz Yiğit kampınıza birçok kez katıldı; çocukluğunun en güzel günleri burada geçti. Bizim için bu kampın değeri büyük...

Şimdi de kızımız kampınızın bir üyesi oldu. Herşey çok güzel, herşey için çok teşekkürler.

Alya Mey Dormen

Ayşe Arman

Müthişsiniz!!

Tüm Global Sailing Academy ekibi...Gerçekten olağanüstü bir organizasyon...

Hem amatör ruhunuzu koruyorsunuz, hem de gerçekten profesyonelsiniz. Bütün emeklerinize değiyor, ortaya şahane bir şey çıkıyor. Çok çok tebrik ediyorum. Ve teşekkür ediyorum.

Seneye görüşmek üzere : )

Nora Leyla Kirişoğlu

Judit & Altuğ Kirişoğlu

Değerli GSA Ailesi,

Herşey için çok teşekkür ederiz. İki kızımız da sayenizde yelken, deniz, arkadaşlık, sevgi ve eğlence dolu iki hafta geçirdiler. Sisteminizin yelken ve denizciliği üst seviyede öğretmesi yanında ortak yaşam, kurallar, kendine yetebilme, özgüven arttırma gibi kişilik gelişiminde de çok faydalı olduğunu gördük.

Gelecek yıl da görüşebilmek ümidiyle, sevgi ve saygılarımızla.

Deniz Arsay

Arsay Ailesi

Hem oğlumuz Ata, hem de kızımız Deniz, GSA Yaz Kampları'nın gediklisi oldular. GSA eğitimi bir yelken eğitiminin çok ötesinde unsurlar içeriyor. İnsan olmayı, doğayı, dostluğu, işbirliği yapmayı, davranışları, sahip olduklarımıza şükretmeyi öğretiyor ve bu yönüyle eşsiz.

Karamanoğlu ailesine ve GSA ekibine bu inanılmaz tecrübeyi çocuklarımıza yaşatma imkanını verdikleri için sonsuz teşekkürlerimizle...

Eğitimlerden Kareler

Tümünü Göster